6. Série

25. dubna 2013 v 20:26 | CatherineDeLuk |  Epizody

1: Valhalley of the dolls, part 1 / Valkyrie vixens, part 1 (Valkýry z Vallhaly, část 1)
Námět:
Brad Kern
Režie: James L. Conway


I přes to, že Leo zmizel, Piper má překvapivě dobrou náladu a Paige dostane podezření, že Leo změnil pomocí magie Pipeřiny vzpomínky. Paige použije další kouzlo, které má Piper její paměť navrátit, ale nechtěně způsobí úplnou ztrátu paměti. Phoebe a Paige zjistí, že Leo je držen na ostrově Valhalla, mýtickém místě ovládaném bojovnými dívkami- Valkýrami. Phoebe navíc zjišťuje, že získala novou schopnost a Paige vezme novou práci- hlídání psů, a je ohromená, když se jeden z jejích svěřenců změní v muže. Největším problémem však je, že Piper kvůli ztrátě pamětí neví kam patří, opustí své sestry a chce se stát Valkýrou...2: Valhalley of the dolls, part 2 / Valkyrie vixens, part 2 (Valkýry z Vallhaly, část 2)
Námět:
Brad Kern
Režie: James L. Conway


I přes to, že Leo zmizel, Piper má překvapivě dobrou náladu a Paige dostane podezření, že Leo změnil pomocí magie Pipeřiny vzpomínky. Paige použije další kouzlo, které má Piper její paměť navrátit, ale nechtěně způsobí úplnou ztrátu paměti. Phoebe a Paige zjistí, že Leo je držen na ostrově Valhalla, mýtickém místě ovládaném bojovnými dívkami- Valkýrami. Phoebe navíc zjišťuje, že získala novou schopnost a Paige vezme novou práci- hlídání psů, a je ohromená, když se jeden z jejích svěřenců změní v muže. Největším problémem však je, že Piper kvůli ztrátě pamětí neví kam patří, opustí své sestry a chce se stát Valkýrou...3: Forget me…not / Dragons heat (Nezapomeň na mne)
Námět:
Henry Alonso Myers
Režie: John Kretchmer


Když Wyatt odhalí veřejnosti svět magie tím, že vyčeruje draka, nastupují na scénu "Čističi", jejichž úkolem je z paměti lidí odstraňovat vzpomínky a tím tento svět chránit. Mimoto se Phoebe snaží vyrovnat se svojí novou empatickou schopností...4: Dirty Blondes / The power of three blondes (Tři blondýnky)
Námět:
Daniel Cerone
Režie: John Behring


Tři sestry (čarodějky) ukradnou schopnosti Halliwellových a přivlastní si jejich identity. Skutečné čarodějky se musejí obejít bez svých schopností, vypořádat se s Gremliny a navíc i s tím, že Phoebe má večer naplánovanou večeři s Jasonem...5: Love's A Witch (Láska je mocná čarodějka)
Námět:
Scott Lipsey, Whip Lipsey
Režie: Joel Feigenbaum


Paige dostane novou práci, které ji však zavede přímo do války mezi dvěmi rodinami čarodějů. Válka se rozpoutala kvůli smrti přítelkyně Richarda Montany, která pocházela ze druhé znepřátelené rodiny a teď mezi jejich domy létá jedna energetická koule za druhou. Paige se rozhodne, vyjednat příměří, ovšem ukáže se, že za zuřící konflikt může úplně někdo jiný...6: My three witches / Fantasies in the Flesh (Mé tři čarodějky)
Námět:
Certis Kheel
Režie: Mel Damski


Na dívky zaútočí démon, živící se pozemskými touhami a navíc Wyatt onemocní během neohlášené pánské párty která se koná v Halliwellovic domě...7: Soul Survivor / Soul sister (Duše v ohrožení)
Námět:
David Simkins
Režie: Derek Johansen


Paige pracuje v právnické firmě pro muže jménem Larry Burke. Když vejde do jeho kanceláře, není sám, svou návštěvou jej poctili démoni...8: Sword and the city / Charmed in Camelot (Meč ve městě)
Námět:
Brad Kern, Julie Hess
Režie: James L. Conway


Paní Jezera potřebuje od sester pomoc s ochranou Excaliburu- legendárního meče, který je zabodnut v kameni. Do Halliwellovic domu se začnou sjíždět všelijaké magické bytosti a pokoušejí se mač z kamene vytáhnout, ale jejich snaha je marná, tím, koho si meč zvolil je totiž Piper...9: Little monsters / Hot mamas (Malí čertíci)
Námět:
Cameron Litvack
Režie: Joel Feigenbaum


Po zničení démonky Mantikory, se musí Piper, Phoebe a Paige postarat o jejího malého osiřelého potomka. Chris nutí dívky, aby dítě zničily, protože tuší, že nebezpečí je blízko. Čarodějky však věří, že když v démonkovi vyvolají lásku, nestane se zlým. Do domu přijde bestie a pokusí se dítě unést, ale nakonec si jen promluví s Piper. Piper zjistí, že bestie je otec dítěte a pomáhá mu najít k jeho potomkovi cestu. Phoebe mezitím překvapí Jasona, když mu omylem vykecá, své skutečné pocity. Paige zase poskytne Darrylovi superschopnosti...10: Chris-Crossed (Chris v pasti)
Námět:
Daniel Cerone
Režie: Jim Contner


Bianca, démon z Chrisovy budoucnosti, se objeví v Pipeřině kanceláři v P3, kde ji najde Chris. Bianca ho udeří pěstí do prsou, když náhle vejde Piper a nechá Biancu explodovat na milion kousků. Ale zničila ji doopravdy ? Chris si nedokáže představit, proč mu to Bianca, žena, se kterou se chtěl v budoucnosti oženit, když ještě byla dobrá, udělala...11: Witchstock (Léto lásky)
Námět:
Henry Alonso Myer
Režie: David Jackson


Paige najde na půdě starý pár go-go bot, které si záhy vyzkouší. Boty jsou však očarované a ona je přenesena do 60tých let, kde se snaží nad nexem pod Halliwellovic domem získat kontrolu čarodějka a zaklínač, Paige zjišťuje, že v minulosti nemá žádné síly a stráví nějaký čas se svou budoucí matkou...12: Prince Charmed (Dokonalý Muž)
Námět:
Jeannine Renshaw
Režie: John Kretchmer


Piper má narozeniny, Phoebe spolu s Paige přemýšlejí nad nějakým zvláštním dárkem a rozhodnou se pro ni vytvořit muže snů. Mimoto se Chris snaží sestry přesvědčit, aby použili moc tří a omezili Wyattovu moc a temný kněz zase vytvořit temnou budoucnost, ze které Chris utekl...13: Used Karma / Mata Hari (Karma z druhé ruky)
Námět:
Cameron Litvack
Režie: Jon Pare


Jason objeví pravdu o Phoebe. Stane se svědkem toho, když se sestry přenesou před něj. Richard vytvoří kouzlo na vyčištění karmy, ale to se zvrtne a Phoebe je zasažena karmou někoho jiného...14: The Legend Of Sleepy Halliwell (Události v magické škole)
Námět:
Cameron Litvack
Režie: Jon Pare


V domě Halliwellových se objeví dřevěné dveře jakoby ze zámku. Čarodějky slyší na druhé straně koně uhánějícího tryskem a volání o pomoc. Dveře otevře starší muž, jenž je pronásledován bezhlavým jezdcem který muži okamžitě usekne hlavu. Hlava muže však i přesto promluví a požádá sestry o pomoc...15: I Dream of Phoebe (Sním o Phoebe)
Námět:
Curtis Kheel
Režie: John Kretchmer


Phoebe dostane do své poradny dopis od jisté Jinny, která tvrdí, že je zapletena s jedním velmi mocným mužem. Hledá Jinny pomocí kyvadla a zjistí, že se musí dostat na Střední východ. Tam zjistí, že Jinny je ve skutečnosti džin a jeho novým "pánem" se stává Phoebe...16: The courtship of Wyatt's father / Midnight Rendevous (Námluvy Wyattova otce)
Námět:
Brad Kern
Režie: Joel J. Feigenbaum


Chrisovi nezbývá už moc času, neboť právě nastal den, kdy má dojít k jeho početí, ale vztahy mezi Piper a Leem se vůbec nezlepšili. Paige s Phoebe začnou pracovat na lektvaru lásky, ale vše se zkomplikuje, když se objeví světlokazové a při boji s nimi jsou Piper s Leem přeneseni do duchovní sféry...17: Hyde School Reunion (Školní sraz po letech)
Námět:
Jonathan Wleise
Režie: David Simkins


Phoebe si dělá starosti ohledně sleziny se svými bývalými spolužáky, tehdy totiž byla v gangu, který dělal moc špatné věci. Z gangu přijdou všichni, až na jeho vůdce, který je ve vězení. Phoebe se začne cítit nějak divně a tak z večírku odchází, ovšem ne na dlouho, neboť se promění v teenagera, vyřkne zaříkadlo, díky kterému se i ostatní začnou chovat jako ona. Starý gang čekají nová dobrodružství...18: Spin City (Pavoučí démonka)
Námět:
Doug E. Jones+Andy Reaser
Režie: Mel Damski


Když Piper otevře dveře svého auta, roztrhne průhledné hedvábné vlákno, která na něm bylo namotáno a spustí tím magický spínač, který probudí pavoučí démonku. Ta seděla ve svém hnízdě na vnější rohu domu Halliwellových a pustí se do boje se sestramy, ty sice boj vyhrají, ale démonce se podaří utéct a infikovat Chrise...19: Charmed on Trial / Crimes and witch demeanors (Tribunál)
Námět:
?
Režie: John Kretchmer


Když policejní inspektor nachytá sestry kterak pomáhají Darrylovi se zabijáckým démonem, magický tribunál usoudí, že je nutné toto prozrazení zamaskovat tím, že vymaže inspektorovu paměť a místo ní mu do hlavy vloží to, že za vraždu je odpovědný Darryl. Sestry se musí postavit tribunálu a zachránit Darryla od trestu. Jak daleko budou muset zajít, aby zachránili svého přítele?20: Stormy Leather / A Wrong day's journey into right (Perný den)
Námět:
?
Režie: ?


Sympatický muž jménem Vincent se zamiluje do Paige, dá jí svobodu, moc a poté jí i nabídne magický život bez nutnosti bojovat s démony. Ale co bude Paige ochotna za takovýto život obětovat?21: Witch Wars aka Reality Check (Čaroklání)
Námět:
?
Režie: ?


Gideon se pokouší zničit sestry jedním z nejohavnějších způsobů- vyhlásí soutěž, ve které se zúčastnění démoni pokoušejí sestry zabít. Vítěz bere vše: jejich životy, moc i dítě...22: It's A Bad, Bad, Bad, Bad World Part 1 (Špatný, špatný svět, část 1)
Námět:
?
Režie: ?


Sestry se náhle objeví v paralelním světě, kde z nich má každý strach. Je to svět, který z každého ukazuje jen to nejhorší. Piper se má za pár dní vrátit z porodnice s miminkem Chrisem. Poté co se čarodějky znovu sjednotí, dostanou se z tohoto světa a ocitnou se v jiném světě, který je příliš perfektní...23: It's A Bad, Bad, Bad, Bad World Part 2 (Špatný, špatný svět, část 2)
Námět:
?
Režie: ?


Sestry se potkají se svými zlými protějšky. Ty taky, stejně jako pravá Phoebe a Paige, ztratily svou Piper a hledají ji. Zatímco zlá Piper zmizela, pravá Piper leží pořád v nemocnici. Ve stejnou dobu Leo sleduje Gideona a Phoebe stále nemá zpět své schopnosti... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama