Cesty do minulosti

30. dubna 2013 v 13:21 | CatherineDeLuk |  Cesty časem


Cesty do minulosti:

1:17: That 70's Episode (70tá léta 20. století)

Prue, Piper a Phoebe napadne zaklínač, který je chráněn proti jejich silám zvláštním prstenem. Jediný způsob, jak se zachránit, je skočit do minulosti, kdy byl prsten vyroben. Objeví se v 70tých letech. Potkají svou matku i babičku. Prue a Piper jsou malé holčičky, Phoebe teprve Patty čeká.


2:14: Pardon My Past (20tá léta 20. století)

Phoebe ohrožuje její minulý život, takže se musí vrátit zpět do 20tých let, kdy Phoebe Russel žila. V Halliwellovic domě se pořádají swingové večírky. Ze sester jsou sestřenice. Prue a Piper jsou dobré čarodějky. Phoebe je zlá. Pipeřin minulý život je provdán za Dana a Pruein se živí jako fotografka.


3:4: All Halliwells' Eve (16. století)

Sestry jsou poslány skrz časový portál na Halloween do šestnáctého století, kde se Cole snaží zmocnit právě narozené Melindy Warren. Když to dokáží, portál se znovu otevře.


3:14: The Good, The Bad And The Cursed (čas Divokého západu)

Dívky se dostanou do westernového města, které je nuceno stále opakovat jeden a tentýž den.


4:6: A Knight To Remember (středověk)

Zlá čarodějka, minulý život Paige, unese Piper a Phoebe do středověku. Paige se je vydá zachránit.


4:10: A Paige From The Past (doba, kdy bylo Paige sedmnáct)

Paige je traumatizovaná smrtí svých rodičů, kteří zahynuli při autonehodě, když jí bylo sedmnáct. Leo jí nabídne, aby se vrátila do osudného dne a ověřila si, že na jejich smrti nenese žádnou vinu.


5:18: Cat House (posledních pět let)

Vinou Pipeřina nepovedeného kouzla se Phoebe a Paige dostanou do jejích vzpomínek, které je provádějí různou minulostí posledních pěti let.


6:11: Witchstock (60tá léta)

Paige si zkusí boty své babičky a omylem se vrátí do šedesátých let, času volné lásky a magie, protože Penny si své zamilované věci zaklela. Halliwellovic dům je plný čarodějnic a světlonošů, kteří se dobře baví.Mezi nimi je i mladý Leo, který Paige začne balit. Piper a Phoebe si vezmou babiččiny náušnice a prsten a přenesou se také. Musí totiž napravit to, co se stalo, když Paige změnila minulost a přesvědčit Penny, aby se nevzdávala své moci.
7:15: Shoul Ghouls (18. století)

Phoebe a Drake se dostávají do 18. století, kde je i časová smyčka.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama