Chyby 5. Série

29. dubna 2013 v 12:28 | CatherineDeLuk |  Chyby
Chyby a nedostatky 5. série

5x01 A Witch´s Tail, Part 1 (Malá mořská čarodějka, část 1)
- Na začátku, když Mořská panna zraní Moři babu, tak krvácí, ale později, když ji někdo zraní, tak nekrvácí a promění se ve vodu.
- Leo říká, že sledoval sestry už od narození, ale jak si nemohl nevšimnout, že je Patty těhotná s Paige?

5x02 A Witch´s Tail, Part 2 (Malá mořská čarodějka, část 2)
- Když je Piper poraněna na břiše a na rameni, tak dítě jí břicho vyhojí, ale rameno nikoliv. Ale v další scéně, když Piper mluví s Paige o Phoebe, tak ho má zázračně vyhojené.
- V první části říkala Moři baba, že si Mořská panna musí ulitu položit sama od sebe, ale ve druhé části Necron dá ulitu Phoebe nedobrovolně.
- Na konci dílu Phoebe podepisuje rozvodové papíry a podepisuje se "Pheobe", ale ona je "Phoebe"! Že by se neuměla podepsat?
- Ve čtvrté sérii se dovídáme, že Coleův a Phoebein byt je ve středu města, ale v tomhle díle, když mluví s Paige, tak můžeme vidět, že z okna je vidět pláž a moře.


5x03 Happily Ever After (A pak žili šťastně...)
- Na začátku, když Piper zavírá knihu pohádek, tak v jednom záběru má ruce nahoře, ale v dalším záběru má ruku mezi stránkami.
- Když Zlá čarodějnice dává jablko na mísu, tak tam jsou dva banány, ale později, když se na ni Paige dívá, tak jeden banán se posunul na stranu a druhý zmizel.

5x04 Siren Song (Zpěv sirény)
- Když se Paige přenáší s Melissou, tak před přenesením je Melissa nalevo, ale po přenesení je Paige nalevo.
5x05 Magic Wears A Mask (Čarodějky v trikotech)
- Když je Phoebe proměněna na superhrdinku, tak vidíme obrázek, který nakreslil Kevin, ale později, když ho Arnon trhá, tak je úplně jiný.
- Když Arnon zničí obrázek sester a poté je odhodí, tak setry doletí asi dva metry od té zdi kterou prolétly, v dalším záběru se však probouzejí hned u ní a Paige je o ní dokonce opřená a navíc, když se probouzejí tak vztávají nějak moc rychle na to že před chvílí proletěli zdí a dopadli na beton. (Domihork)

5x06 The Eyes Have It (Je to v očích)
- Když má Phoebe předtuchu, tak zvedá levou ruku, ale v předtuše zvedá pravou ruku.
- Víme, že dítě dokáže vyléčit Piper, ale když ji zasáhne Orin zeleným paprskem, tak ji nevyléčí a potom jí až vyléčí Leo.
- Když jdou sestry na půdu, tak Paige říká, že mají něco, co v předtuše nebylo-Evu, ale ona v předtuše byla.
5x07 Sympathy For The Demon (Pomoc pro démona)
- Když babička říká Victorovi, že je čarodějnictví jejich budoucnost, tak Piper řekne, že si to pamatuje. Ale jak si to může pamatovat, když babička svázala jejich schopnosti a nechala je na to zapomenout?
- Když se Piper dívá na její babičku, otce a malou Piper a později, když ji dítě začne kopat, tak si můžeme všimnout, že za ní je normální skleněné okno, které není zazděné.
- Když je Piper na půdě, když už jsou všechna okna bez cihel, tak za Piper je jedno, které je stále zazděno.
- Když Cole chce zničit Barbuse, tak Piper a Leo za Barbusem stojí, ale v další scéně za ním nestojí nikdo.
5x08 A Witch In Time (Co se má stát, stane se)
- Když Bacarra zničí Phoebe a Paige, Piper má jen modré tričko, ale když ji Leo přenese, tak má na sobě černou bundu.
- Když Phoebe a Piper běží podruhé po ulici zachránit Milese, tak vidíme, že Phoebe má krémové boty, ale když tam doběhne, tak můžeme vidět, že má černé boty.
- Když Piper poprvé zmrazí zloděje a kolemjdoucí, ale podruhé, když je nezmrazí, tak se tam stejně objeví ti samí kolemjdoucí, ale Phoebe trvalo 3 minuty než vzala zloději tu zbraň, tak jak je to možný?
- Když Bacara vyjde z časové smyčky kterou otevřel, zasune před ní keříček. Ale když Piper vcházi do smyčky, aby zabránila smrti sester, tak už tam není. (deguška)
5x09 Sam I Am (Jsem Sam)
- Když Phoebe říká Paige, že je Sam její otec, tak v jedné scéně má Paige ramínko nahoře, ale v další scéně ho má dole a my můžeme vidět její "podprdu".
- Když Sama postřelí temnonoš, Phoebe mu šíp vyndavá holou rukou a řekne, že všichni se světlonošskou krví - Leo (světlonoš), Paige (poloviční světlonoš) a Piper (s malým světlonošem v břiše) - mají ustoupit. Tím naznačí, že jed je nebezpečný pouze pro světlonoše. Tak proč musela v první sérii Prue na vyndání šípu na Leovo varování použít svou moc? (Tyna)
5x10 The Mummy´s Tomb (Trable s Mumií)
- Když Piper mluví s Leem na půdě, můžeme vidět, že jsou dveře otevřené, ale když přichází Paige, otvírá dveře. Že by průvan?
5x11 The Importance Of Being Phoebe (Jak je důležité míti Phoebe)
- Když je Phoebe v bezvědomí a Cole jí chce dát na postel, tak ho obejme.
- Když Phoebe bojuje s Kiaou, tak v jednom záběru, když Kia spadne, tak má hlavu napravo, ale v dalším záběru ji má nalevo.
- Když Kia najde u Phoebe v šatníku nůž a chce zabít Phoebe. Když se objeví Cole, tak schová nůž do pravé boty, ale později, když Phoebe a Kia bojujou, tak vyndá nůž z levé boty.

5x12 Centennial Charmed (Sté narozeniny)
- Když mluví Paige s Phoebe (z jiné reality), tak má Phoebe jenom pravou náušnici , ale když přijde Darryl, má najednou obě dvě.
- Tady je prý Coleovi 100 let, ale v díle "Nevděčná Piper" se dovídáme, že se narodil v roce 1885. To znamená, že ve 3. sérii mu bylo 115.
5x13 Obsessions (Lidské slabosti)
- Když chce jít Paige za Glenem, tak na Piper spadne omítka. Pak je krátký záběr na Lea, a když se vrátíme zpět k Piper, má na hlavě velký kus omítky.

5x14 Dreamspell (Dobrou noc)
- Když se Piper, Phoebe a Paige připravují na vyrovnání s jejich sny, tak Phoebe zavírá dveře, ale později jsou zase otevřené.
- Když v podkroví bojuje Phoebe se svým snem, tak má kůl v ruce a zaútoči na sen. Když zjistí, že zranila i sebe pouští kůl na zem ale v dalším záběru ho na zem pouští znova. (mickey 111)
5x15 Special Delivery (Den kdy magie zmizela)

- Když Phoebe připravuje stůl pro Piper, tak dává tašku napravo, ale v dalším záběru je nalevo.
5x16 Baby´s First Demon (Chlapečkův první démon)
- Na začátku dílu Paige sahá na hlavičku Wyatta a Wyatt má zakrytou hlavičku, ale v dalším záběru ji má odkrytou.

5x17 Lucky Charmed (Štěstí pro Čarodějky)
NIC

5x18 Cat House (Kočičí dům)
- Když se díváme na scénu na půdě z dílu "Láska e zlá", Paige je po levé straně, ale když se přesunou do další vzpomínky, tak je nalevo Phoebe.
- A opět tato scéna: Jak je možné, že Leo přenese Piper, když měli prohozenou moc? (charrrmed-best)

5x19 Naughty Nymphs (Pramen věčnosti)
NIC

5x20 Sense & Sense Ability (Nevidím, neslyším, nemluvím)
- Když je Phoebe na poradě v jednom okamžiku má ruku u hlavy, ale v dalším záběru ji má položenou na stole.
- Když Crone odhodí Lea na dveře, Leo padá nohama ke dveřím a na břicho, ale v dalším záběru leží hlavou ke dveřím a na boku.

5x21 Necromancing The Stone (Velká láska Penny Halliwellové)
NIC

5x22 Oh My Goddess, Part 1 (Bitva s titány, část 1.)
- Chris zde říká, že Paige zde zemřela, ale v 6. sérii říká, že si k ní chodil pro peníze (aňule)

5x23 Oh My Goddess, Part 2 (Bitva s titány, část 2.)
- Nakonci této epizody se dovídáme, že se Chris nemá, kam se vrátit, protože budoucnost byla změněna. Ale v 5x8, Piper po změně budoucnosti mizí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama