Krátké skoky, alternativní linie a časové smyčky

30. dubna 2013 v 13:20 | CatherineDeLuk |  Cesty časem

Krátké skoky, alternativní linie a časové smyčky:

1:22: Deja Vu All Over Again (Neúprosná smyčka)

Mocný démon Tempus zakleje celé San Francisco do časové smyčky, která stále opakuje jeden den. Časovou smyčku odstartuje smrt démona Rodrigéze, který se snaží zabít čarodějky. V první smyčce zemře Phoebe. V druhé Phoebe a Piper. Ve třetí Andy. Prue přijde na to, že když kouzlem urychlí čas, zlomí tím smyčku.


3:22: All Hell Breaks Loose (Rozpoutalo se peklo)

Televizní štáb odhalí, že jsou dívky čarodějky. V důsledku toho je Piper zastřelena. Phoebe, která je v podsvětí, uzavře dohodu s Tempusem, který vrátí čas, ale do okamžiku, kdy na dívky zaútočil démon Shax. Vinou zrady Zdroje tedy umírá Prue.


5:8: A Witch In Time (Co se má stát, stane se)

Démon Barraca cestujícím časem zabije Phoebe a Paige. Piper zachrání Leo, který jí navrhne, aby našli Barracův časový portál. Piper se vrátí do rána osudného dne, promluví se svým minulým já a smrti sester zabrání.


5:12: Centennial Charmed (Sté narozeniny)

Cole získá moc ovládat čas a změní realitu. V novém čase Zdroj uspěl a zabil Paige dříve, než se setkala se sestrami. V jiné realitě náhodou uvízne současná Paige. Ta zjistí, že z Piper se stala nelítostná vražedkyně démonů, která se snaží ulovit Prueina vraha Shaxe. Phoebe žije v Halliwellovic sídle v nešťastném manželství s Coleem, který ji u sebe drží slibem, že Piper nepotká stejný osud jako Prue. Paige pochopí, že musí zabít Colea, aby se čas vrátil do její reality.


6:3: Dragons Heat (Nezapomeň na mne)

Wyatt odhalí lidem svět magie tím, že vyčaruje draka. Na scénu přicházejí čističi, kteří Wyatta sestrám odeberou a odčarují jim paměť. Dívky si na něj nepamatují, ale cítí, že něco není v pořádku. Vysloví kouzlo, které je vrátí o den zpět, aby mohli maléru zabránit.


6:6: Fantasies in the Flesh (Mé tři čarodějky)

Démon živící se tužbami smrtelníků lapí sestry do alternativních světů. Ve světě Piper neexistuje magie, naopak ve světě Paige všichni vědí, že je čarodějkam a váží si jí proto. Phoebin svět se neutvoří podle jejích představ, ale podle představ jejího přítele Jasona, od kterého si Phoebe jeho city empaticky přetáhne. Jason koupí Phoebe její vlastní televizní show, nový byt a najme jí bodyguarda. Sestrám se jejich světy nejprve líbí, ale pak Wyatt onemocní a Piper mu nemůže přivolat pomoc. Paige je stále více zahrnována prosbami o pomoc a musí pořád bojovat s démony. Phoebe zjistí, že i sláva má svou odvrácenou podobu. Lidé jí vyhrožují a její zklamaný fanoušek se jí dokonce pokusí zastřelit.


6:22,23: Bad, Bad World (Špatný, špatný svět)

Zde vidíme pravý opak světa sester, zlý svět a díky vykolejení linie i svět, kde je zas vše až moc dobré.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama