Phoebe Halliwell

22. dubna 2013 v 15:14 | CatherineDeLuk |  Postavy


Narozena: 2. listopadu 1975, San Francisco, narodila se v domě
Muži: Clay. Paul., Tony, Peter, Martin, Brian, Joel, Steve, Mike, Billy Wilson (přebrala ho Piper), Ken, Kyle, Hans, Rex, Billy, Anton, "Amor", její profesor etiky (byla pod vlivem smrtelného hříchu chtíče:), Cole Turner + 3 listy se jmény mužů, které potkala v New Yorku, Jason Dean,Leslie, Drake (démon, který se stal člověkem), Coop (starší, Cupid)
Zaměstnání: Jako tučňák ve svých 15, kdy dávala balónky dětem, pomáhala Piper v P3, hosteska v Rainbow Room a Chelsea Pier v New Yorku, asistentka Prue v Bucklandu, v SWA realitce jako sekretářka, senzibilka v hotelu Neptun, nyní má vlastní poradní sloupek v novinách The Bay Mirror-po několik let se jmenovat "Zeptejte se Phoebe". Nyní se jmenuje "Jak najít lásku"
Manželství: Cole Turner (14. března 2002), Dex Lawson, Coop (Cupid)
Rozvody: Cole Turner, Dex Lawson
Děti: jedno démonické dítě, které čekala s Colem, dítě si pak kouzlem přivlastnila věštkyně, která pak byla i s dítětem zničena, momentálně 3 holčičky
Sestry: Pru, Piper, Paige (nevlastní)
Rodiče: Victor Bennet a Patricia Halliwell
Prarodiče: Penelope a Allen Halliwellovi
Rodokmen: Byla nejmladší ze sester, po smrti Prue se stala prostřední sestrou
Síly: Předtuchy, levitace, empatie, moc tří
Auta: 1992 Suzuki Sidekick Convertible (1x01-1x12), 1998 Volvo S70 (1x13-1x22), 1965 Ford Mustang (2x01-3x09), 1996 Ford Contour (3x10-3x22), 2002 Saab 9-3 (4x01-4x22), 2003 Mini Cooper (5x01-6x23), a 2004 Mini Cooper (7x01-8x22).

Phoebe je nejmladší ze sester,tedy do té doby než se objeví Paige. Byla vždycky takový diblík a černá ovce rodiny. Divoká, nestálá a hrozně nezodpovědná Phoebe se časem změnila v klidnější mladou ženu.Nejprve měla pouze pasivní moc, proto se začala učit bojová umění. Dokáže vidět do minulosti, přítomnosti i budoucnosti, ale svoje schopnosti zas tak moc neovládá. Často se jí stává, že když se dotkne nějaké osoby nebo věci, uvidí co se stane, což bývá často znamením, že se jedná o člověka, kterému má pomoci. Dlouhodobě byla bez práce, občas sice nějakou našla, ale v zápětí ji ztratila. Vystudovala psychologii na vysoké škole a konečně si našla práci, která ji baví a je v ní dobrá - vede rubriku dopisů čtenářům "Zeptejte se Phoebe" v časopise The Bay Mirror. Získala také aktivní moc, po které tolik toužila - levitaci. Phoebe má trochu sklony ke zlu, ale zatím vždycky to dokázala ovládnout. Zamilovala se do démona Colea, jehož si nakonec vzala, ale manželství nebylo šťastné. Nakonec musela volit mezi démonickým manželem a sestrami. S Coleem byla také těhotná, ale o dítě přišla. Nyní je rozvedená a zase sama. Další schopnost, kterou se učí ovládat, je bohužel zase pasivní. Jedná se o empathii. Nyní žije s 3 dětmi a manželem Coopem v jejím bytě v San Franciscu.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačíííí Kačíííí | Web | 4. června 2013 v 20:33 | Reagovat

V osmé sérii sem ji začala mít strašně ráda.. strasne ji to tam sluselo ♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama