Magická místa

20. června 2013 v 15:39 | CatherineDeLuc |  Místa

Tam nahoře
Tam Nahoře, také známé jako nebe je rovina existence kde se rada Starších a Světlonošů radí o všem co se děje. Radí sem tam také Leo o Čarodějkách.


Magická škola
Magická škola je magická instituce vytvořená Radou Starších před tisíci lety, po zničení Aldantidy necvičenou magickou silou.
Škola sídlí v jiné sféře a má skryté portály po celém světě, které umožňují přístup těm, kteří mají povolení ke vstupu. Škola je chráněna magií, která ji dělá neviditelnou pro zlé bytosti a tak chrání všechny uvnitř před zlem. Když se čarodějka/čaroděj koncentruje, je schopný vidět skutečnou Magickou školu, plovoucí pevnost stěn, vrat, věží a střech.
V současné době je Magická škola jedou ze tří známých magických institucí, další jsou Univerzita magického umění Newcastle a akademie Knox.Pustina
Pustina je rovina, kde skončí všichni poražení démoni. Stejně jako mnoho jiných rovin rovnoběžných s naší dimenzí existuje mimo prostor a čas. Skládá se z obrovských kamenů, písku a požárů. Obloha je tmavá, červená a zakalená.
Když sem démoni vstoupí, jejich těla jsou zničena, jejich schopnosti spadnou na zem. Poloviční démon Cole Turner byl schopen zůstat v pustině a vyhnout se zničení, jelikož měl duši, která se přitiskla k jeho lásce Phoebe Halliwell.


Podzemí
Podzemí je jedním z několika rovin existence. Je to místo, kde žijí démoni, čarodějové a temnonoši. Zde praktikují svoji černou magii, aby získali větší moc a postoupili v hierarchii výš. Většina démonů se zde narodila, vylíhla nebo stvořila. Je to také místo kde Zdroj všeho zla a Triáda působí jako vládci temných sil. Mnozí by to zde popsali jako peklo, hluboké jeskyně, lávové jámy a vulkány. Podzemí je temné místo, vzhledem k omezenému přístupu světla, které vychází jen z několika pochodní, ohňů či prasklin ve stěnách.


Paralelní svět
Paralelní svět je svět, který je protějškem "reálného světa". Je zde vše naruby a tento svět udržuje vesmírnou rovnováhu s naším světem.


Valhala
Valhala je magicky skrytý ostrov nacházející se někde v Indickém oceánu. Ostrov není možné vysledovat ani nalézt bez velkého úsilí nebo speciálního přívěsku, který má každá bojovnice Valkýra. Tyto přívěsky otevírají portál na ostrov, což je jediný způsob jak se na ostrov dostat nepozorovaně.


Alternativní reality
V průběhu seriálu bylo vytvořeno několik alternativních realit. Světy, které byly vytvořeny čarodějkami nebo nějakým démonem či jinou mocnou silou.


Prázdnota
Je sféra mezi životem a smrtí, kam bývají bytosti vyhoštěny. Nicméně zde nezestárnou ani nezemřou. Jediná známa osoba, která zde uvízla, je Cole, který sem byl poslán poté, co byl poražen Phoebe a jejími sestrami.


Kabaret Fantom
Kabaret Fantom byl největší a nejvíce zkorumpovaný klub v San Francisku, než vyhořel v roce 1899. Klub byl ve vlastnictví hraběte Rogeta, který uzavřel dohodu s démonickou duší Traderem Sargonem. Klub lehl popelem a polapil tak duše uvězněné v něm do spirituální smyčky, kde pak všichni prožívali svoji smrt stále dokola.


Starověké pohřebiště
Starověké pohřebiště je oblast, která existuje v nekonečnu, mimo prostor a čas. Půda z tohoto pohřebiště byla použita jako přísada pro vzkříšení Zdroje.


Akademie
Akademie je brutální šestiletý program, který přemění smrtelníky na démony tím, že zničí své lidství. Školení se skládá z úkolů stanovených v démonickém zápasnickém ringu, kde se učí jak útočit na nevinné a jak se vyhnout odhalení.


Očistec
Očistec je název pro místo mezi peklem a zemí, které slouží jako vězení pro démony a jiné zlé bytosti.


Ludlowova Démociká Výcviková Akademie
Je akademie, která je obklopená neproniknutelnou magickou bariérou. Chrání ji před dobrými magickými bytostmi. Je chráněna zlými kouzly, a pokud ji hledáte, můžete ji najít.


Svět mezi dobrem a zlem
Svět mezi dobrem a zlem, byl poprvé uveden v díle Apokalypsu, ne. Je to rovina, do které byla přenesena Prue a Válka, jeden ze čtyř jezdců apokalypsy.
Portál do této roviny byl otevřen při vyřčení kouzla Čarodějek a kouzla Čtyř jezdců najednou.


Démonský trh
Démonský trh je místo, kde démoni a ostatní zlé bytosti mohou nakoupit magické schopnosti, vzácné a zotročené bytosti, artefakty a další. Trh sám o sobě připomíná malou a přeplněnou vesnici, která je skrytá před smrtelníky a silami dobra. Vstup na trh je ukryt v lese a je střežen démonskou stráží.


Pramen mládí
Pramen mládí je pramen uzavřený v paralelní dimenzi. Pouze nymfy k němu mají přístup a jejich satyr je jediným tvorem, který jim může přikázat, aby jej otevřely. Kouzelná voda dává nesmrtelnost a neporazitelnost a tomu kdo se jej napije se vyléčí všechny jeho rány, bez ohledu na to, jak vážné zranění má. Každá víla nese kapku z pramene jako připomínku toho, že ho chrání.


Rovina duchů
Rovina duchů se shoduje s naším světem, kudy procházejí duše zemřelých. Je to přechodná rovina do posmrtného života. Jakmile Anděl smrti shromáždí něčí duše, bere je do této roviny a dále je posílá na onen svět skrze bílý portál. V této rovině neexistuje magie.


Ztracené město Zambar
Ztracené město Zambar nebo jednoduše Zambar je město, které sloužilo démonům jako domov starověké magie. Před tím než ho pohltila poušť bylo sídlem síly pro démonskou říši zla.


Alternativní realita Cola Turnera
V poslední zoufalé snaze získat zpět Phoebe, Cole vytvořil alternativní realitu, krátce poté, co se stal avatárem.


Duchovní rovina
Duchovní rovina je jednou z jedenácti rovin existence. Jedná se o rovinu, kde jsou všichni duchové, kteří nemohou nebo nechtějí jít dál.


Doupě pavoučího démona
Tato skrytá jeskyně slouží jako doupě pro pavoučího démona, který tam zůstává po sto let, než se vydá na lov. Nechá svou oběť zakonzervovat v zámotku pavučiny a pak se živí její magií.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačíííí Kačíííí | Web | 23. června 2013 v 18:23 | Reagovat

wow ! dala sis s tím řekla bych docela hodně práce , ale stojí to za to ! dozvěděla jsem se spoustu nových informací co se týče mích oblíbených čarodějek ..

2 Kačíííí Kačíííí | Web | 12. července 2013 v 22:05 | Reagovat

ahoj ... pridas nejaky dalsi clanek ? tvoje clanky miluju ♥

3 charmed-mysteria charmed-mysteria | E-mail | Web | 18. července 2013 v 19:08 | Reagovat

Ahoj, mam brigádu a ne moc času, ale budu se snažit. :-) Sem ráda, že se ti líbí. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama